🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X
prezenty świąteczne

Darujte spomienky
Vytvorte jedinečný darček
a potešiť svojich blízkych

Vianočné darčeky pre vašich blízkych

Niet väčšieho potešenia, ako keď milovaná osoba dostane dokonalý vianočný darček.
V Empik Foto vám pomôžeme urobiť radosť vašim blízkym.
Pozrite si naše tipy a zistite, čo môžete tento rok darovať rodine, priateľom a kolegom.

Vianočný darček pre ženu

Krásny darček s romantickou fotografiou z vašej spoločnej dovolenky je istá vec. Staviť môžete aj na krásnu krajinu, fotografiu obľúbeného domáceho maznáčika alebo dôležitý dátum. Fotokalendár alebo fotokniha? Spomienky na hrnčeku s rannou kávou? Je to na vás. Pozrite si ponuku darčekov pre ženy.


Darček pre mužov

Skupinová fotografia alebo domáce zvieratko? Čo tak krásny obrázok s jeho vysnívaným autom alebo personalizovaný pohár na pivo? Pozrite si ponuku darčekov pre mužov.


Darčeky pre mamu

Vyberte si najkrajšiu rodinnú snímku a vytlačte ju vo veľkom formáte alebo na fotoplátne, je to stopercentná výhra. Čo tak zbierka kresieb malého umelca v krásnej fotoknihe? Pozrite si našu ponuku darčekov pre mamu.


Darčeky pre otca

Vyberte si najkrajšiu rodinnú snímku a vytlačte ju vo veľkom formáte alebo na fotoplátne, je to stopercentná výhra. Čo tak zbierka kresieb malého umelca v krásnej fotoknihe? Pozrite si našu ponuku darčekov pre mamu.Je na vás, či si vyberiete rodinný portrét, kalendár s fotografiami z rodinných dovoleniek alebo prívesok so správou od dieťaťa, aby ho mal otec vždy po ruke. Pozrite si našu ponuku darčekov pre otca.


Vianočné darčeky pre deti

Vyberte si fotografiu svojej obľúbenej kreslenej postavičky, najkrajšiu fotografiu svojho domáceho miláčika alebo krásnu rodinnú fotografiu a pripravte si jedinečný projekt hračky. Plyšový medvedík alebo puzzle? Je to na vás! Pozrite si ponuku darčekov pre deti.


Darčeky pre babičku

Fotokalendár s vnúčatami alebo vankúš s peknou spomienkou na rodinnú oslavu určite poteší. Pozrite si ponuku darčekov pre babičku.


Darček pre dedka

Urobte ho praktickým, ale zároveň osobným. Môže to byť personalizovaný pinta k vášmu obľúbenému pivu alebo obrázok s portrétom vašich vnúčat. Možno by stálo za to vytiahnuť zo zásuviek zbierku dedových fotografií a urobiť z nich fotoknihu? Pozrite si ponuku darčekov pre dedka.


Darček pre rodičov

Fotografia s krásnou krajinou rozjasní interiér mladšieho páru. Fotokniha bude určite veľkým potešením. Je len na vás, či pripravíte príbeh o detskej zábave, alebo zostavíte príbeh o láske rodičov - kreativite sa medze nekladú. Pozrite si ponuku darčekov pre rodičov.

Darčeky na rôzne príležitosti - Empik Photo Collection

Hľadáte nápad na darček? Chcete dať niečo originálne? Objavte zbierky Empik Photo! Pripravili sme pre vás šablóny, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásny, personalizovaný darček na akúkoľvek príležitosť!

  Víac > 

  Víac >