🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X

Fotky z fotobúdky 15x5 na prémiový lesklý papier

Napísať recenziu
Format (cm):
Rodzaj
Počet: Cena za kus:
5+ 2,19 €
3 – 4 2,59 €
1 – 2 3,49 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Dodanie: pi. (28.06)
OBJEDNAŤ FOTKY
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Fotografie z fotobúdok sú malé kúsky histórie. Zachytené presne v tomto jednom výnimočnom momente – vtipné a spontánické, uchovávajú úsmevy, emócie a chvíle strávené s blízkymi. Vďaka svojmu malému formátu sú skvelým suvenírom, ktorý môžete nosiť v peňaženke, puzdre na telefón, alebo zavesiť ako dekoráciu nad písací stôl, posteľ či toaletný stolík. Žiaľ, fotobúdky sú prvkom, s ktorým sa stretávame málokedy – hlavne na špeciálnych akciách alebo na konkrétnych miestach v meste. Čo keby ste mohli preniesť svoje obľúbené fotografie z telefónu alebo počítača do fotografického prúžku v štýle fotografickej kabíny?
Výtlačky z fotobúdky 15x5 cm sú skvelou príležitosťou, ako originálnym spôsobom zvečniť svoje obľúbené momenty. Na každý výtlačok môžete umiestniť fotografie priamo z telefónu alebo počítača. Prispôsobte si svoj fotorámik výberom pozadia a pridaním textu alebo klipartu, vďaka čomu budú vaše výtlačky ešte jedinečnejšie. Vďaka možnosti pridania väčšieho množstva fotografií môžete na jednom výtlačku vyrozprávať celý príbeh. Je to perfektný spôsob, ako zachytiť rodinné stretnutia alebo pekné chvíle strávené s priateľmi. Nechajte každý výtlačok rozprávať jedinečný príbeh!
Výtlačky z fotobúdok sa predávajú v baličkách po 2 kusy (každá z nich môže obsahovať rôzne fotografie a môže byť ľubovoľne personalizovaná).

nazwa produktu na stronie: Fotky z fotobúdky (sada 2 kusy)

Pozrite sa, ako môžete zvýrazniť svoje spomienky

Druhy papiera:

Lesklý Premium

Papier, typ: Fuji, Fujicolor Crystal Archive Digital Profejonal Paper Type DP II
Gramáž: 235g/m2
Rozlíšenie expozície: 640 DPI 

Hodvábny prémiový

Papier, typ: Fuji, Fujicolor Crystal Archive Digital Profejonal Paper Type DP II
Gramáž: 235 g/m2 
Rozlíšenie expozície: 640 DPI