🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X

Fotky

  
 

Sada fotografií

Usporiadajte svoje fotky

Uchovajte si svoje spomienky tým, že ich zachytíte na fotografiách

Ako si zvečniť tie najkrajšie spomienky? Samozrejme, prostredníctvom fotografie! Fotografie sú nenahraditeľným nástrojom na zachytenie najdôležitejších momentov v živote. Vďaka nim si môžeme zapamätať chvíle, ktoré pominú a vrátiť sa k nim vždy, keď pocítime potrebu vydať sa na sentimentálnu cestu spomienkami. Digitálne médiá ponúkajú množstvo možností na ukladanie našich fotografií a ich zdieľanie s blízkymi. Vyvolanie fotiek v tradičnej, papierovej verzii má najväčšie čaro a jedinečnú emocionálnu hodnotu a ponúka možnosť fyzického a hmatateľného kontaktu s našimi spomienkami.

Empik Foto je jedným z najväčších poskytovateľov fotografických služieb s obrovským výberom možností na vyvolávanie fotografií online a vytváranie rôznych typov personalizovaných suvenírov.

Vyvolávanie fotiek v Empik Foto

Objavte možnosti, ktoré ponúka internetový obchod Empik Foto a premeňte svoje spomienky na fotky fantastickej kvality. Ponúkame široký výber možností tlače fotografií, ktoré Vám umožnia uchovať Vaše obľúbené momenty na najvyššej úrovni, ktorá zabezpečí primeranú ostrosť, čistotu a farebnú hĺbku. Či už hľadáte klasické fotky, veľkoplošné fotky alebo fotky v neobvyklých formátoch, nájdete tu všetko, čo potrebujete.

Klasické fotografie sú dostupné v rôznych veľkostiach: 9x13, 10x15, 13x18 a 15x21 cm. Pre tých, ktorí uprednostňujú väčšie formáty, ponúkame veľkoplošné fotky vo veľkostiach 20x30, 30x40 a 30x45 cm a ešte väčšie XXL fotky s rozmermi od 40x40 cm do 70x100 cm. K dispozícii máte aj štvorcové a panoramatické fotografie v rôznych formátoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa k Vašej fotografii a jej účelu najviac hodí. Ďalším zaujímavým riešením sú retro fotky pripomínajúce fotografie z fotoaparátov Polaroid a fotky z fotobúdok, ktoré môžete nosiť so sebou v peňaženke alebo puzdre na telefón.

Navyše ponúkame rôzne druhy papiera, aby ste si mohli prispôsobiť tlač podľa svojich estetických preferencií. Tlačte svoje fotky na štandardným papiere s gramážou 210 g/m2, ktorý je k dispozícii v lesklom alebo matnom prevedení. Môžete si tiež vybrať prémiový lesklý alebo prémiový hodvábny papier s gramážou 235 g/m2, ktorý Vašim fotografiám dodá ešte väčšiu eleganciu.

Personalizácia fotiek a fotopríslušenstvo

Vyvolanie fotografií nie je všetko! Naša ponuka zahŕňa aj neobmedzené možnosti personalizácie, vďaka ktorým môžete svojim fotografiám pridať texty, rámiky, pozadia, grafiku a iné dekoratívne prvky, ktoré im dodajú jedinečný a ešte osobnejší charakter. Empik Foto ponúka aj široký výber príslušenstva na ukladanie a prezentáciu fotografií, ako sú albumy, rámčeky krabičky.

Vyvolávanie fotografií v internetovom obchode Empik Foto prebieha kompletne online a bez opustenia domova. Službu tlače fotografií poskytujeme do jedného pracovného dňa, aby ste si svoje fotografie mohli vychutnať čo najrýchlejšie.