Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

FotoObrazy

Vyber formát svojho fotoobrazu

štvorec

 

vodorovne

 

zvislè

 

 

Fotoobraz 30x30 cm

Objednať

 

 

Fotoobraz 40x60 cm

Objednať

 

 

Fotoobraz 60x40 cm

Objednať

 

 

Inšpirácia

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Personalizované obrazy - premeňte svoj priestor na jedinečný interiér!

Personalizovaný obytný priestor je mimoriadne dôležitý pre pocit pohodlia a vytvorenie útulnej atmosféry, ktorá spĺňa potreby a estetické preferencie členov domácnosti. Vďaka personalizácii interiéru každá izba získava charakter a stáva sa jedinečným miestom, ktoré odráža osobnosť a životný štýl jej obyvateľov. Dizajn interiéru netvorí len nábytok a úžitkové prvky, ale predovšetkým dekorácie vrátane nástenných, ktoré miestnosť zútulnia a zvýrazňujú.

Personalizované obrazy dostupné v internetovom obchode Empik Foto Vám pomôžu vytvoriť originálne dekorácie ladiace s interiérovým dizajnom Vášho bytu a Vašou osobnosťou, vďaka ktorým bude Váš interiér ucelený a jedinečný.

Personalizované obrazy na plátne

Ako docieliť, aby Váš interiér potešil Vás a Vašu domácnosť každý deň? Vyberte si personalizované obrazy na plátne, ktoré si môžete vyrobiť v internetovom obchode Empik Foto.

V našom sortimente nájdete fotoobrazy v rôznych veľkostiach, na ktoré môžete aplikovať vybrané grafiky vertikálne aj horizontálne. Široký výber formátov umožňuje vytvoriť originálnu galériu plagátov šitú na mieru jedinečnému priestoru.

Obraz na plátne je klasickou voľbou, ktorá vždy vyzerá elegantne a štýlovo, a možnosť vytvoriť si vlastný dizajn od začiatku Vám umožní odrážať Vaše osobné vášne, vkus a kreativitu. Váš personalizovaný obrázok je vytlačený na kvalitnom bavlnenom plátne s gramážou 360g/m2 a hrúbkou 2 cm alebo 4 cm, čo poskytuje mimoriadny trojrozmerný efekt. Obrazy na plátne rámujeme na drevený vnútorný rám (tkáčsky stav), vďaka čomu sú pevné a odolné.

Na obrázok môžete umiestniť ľubovoľnú grafiku, fotografie alebo nápisy. Môžete tiež vytvoriť kompozíciu z niekoľkých obrázkov, ktoré budú navzájom ladiť a budú spoločne prenášať konkrétne posolstvo. Vytvorte si galériu spomienok, súbor reprodukcií známeho maliara alebo abstraktnú kompozíciu, ktorá obohatí Váš interiér a zdôrazní jeho jedinečný charakter.

Obraz z fotografie - galéria spomienok u Vás doma

Fotoobrazy sú nielen spôsobom, ako ozdobiť steny, ale aj atraktívnym spôsobom, ako si uchovať krásne spomienky. Možnosť pozerať sa na fotografie blízkych pri vykonávaní každodenných činností prináša mnohé pozitíva v podobe ukľudnenia emócií, posilnenia pocitu radosti a budovania pevnejších rodinných väzieb. Fotoobrazy zobrazujúce fotografie z dovoleniek, ďalekých ciest, dôležitých rodinných udalostí či bežných spoločne strávených chvíľ sú cenným suvenírom, ktorý môže byť aj nádhernou a osobnou dekoráciou interiéru.

Pozrite si našu ponuku personalizovaných obrazov a vytvorte si z fotografie alebo grafiky obraz, ktorý najlepšie odráža Vašu osobnosť a zvýrazní štýl Vášho bytu. S pomocou nášho tvorcu si vytvoríte personalizovaný obraz v priebehu niekoľkých okamihov a garantujeme Vám vysokú kvalitu spracovania a spokojnosť s výsledným efektom.