🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X
0 produktov
Zobraziť produkty formátu:

Čím je detská fotokniha?

Fotokniha je moderný druh fotoalbumu s fotkami. Je doplnený rôznym obsahom a grafikou a vyzerá ako tradičná kniha. Každá fotokniha je to jedinečný a výnimočný projekt, ktorý umožňuje plnú personalizáciu. Detská fotoknihaak hovorí názov- je určená presnému dieťaťu a obvykle obsahuje jeho fotky ale aj fotky celej najbližšej rodiny.

Fotokniha môže byť neocenená pamiatka pre dieťa a jeho rodičov, a tiež perfektný nápad na darček. Na našej stránke si môžete objednať fotoknihu Vášho dieťaťa v rozmere 15x15 cm, 20x20 cm, 20x30 cm, 25x25 cm alebo 30x30 cm. Projekty môžu mať tvrdý alebo mäkký obal (dostupnosť závisí od šablóny a modelu) a papier, ktorý používame na tlač fotiek a iných produktov a vyznačuje sa najvyššou kvalitou. Naša ponuka obsahuje niekoľko desiatok rôznych grafických šablónov, čo pomáha prispôsobiť produkt do veku, pohlavia a individuálnych preferencii dieťaťa. 

Fotokniha pre babätko alebo fotoalbum - aký je rozdiel? 

Zároveň klasický fotoalbum aj moderná fotokniha umožňujú pohodlne ukladať na jednom mieste a pozerať fotky predstavujúce najdôležitejšie chvíle zo života bábätka a jeho rodiny. 

Najväčší rozdiel medzi fotoalbumom a fotoknihou je v tom, že vo fotoknihe máme fotky vytlačené priamo na stranách pomocou cifrovej tlače. Keďže vo fotoalbume zhromažďujeme fotky vytlačené na fotografickom papiere, ktoré si sami nalepíme alebo umiestnime v špeciálnych, transparentných vreckách. Práve preto klasické fotoalbumy často ťažké a ich strany hrubšie a tuhšie ako vo fotoknihe. Fotokniha je ľahká, jemnejšia a predo všetkým má obrovské možnosti personalizácie. 

Pomocou kreatora je možne podrobne upraviť obal a jednotlivé strany fotoknihy dieťaťa, prispôsobiť rozmery fotiek, uložiť ich v ľubovoľnej poradí, pridávať farebné pozadie, obrázky a všetko čo Vás napadne. 

Aký rozmer fotoknihy pre dieťa vybrať? 

V našom sortimente sú dostupné fotoknihy v rozmeroch 15x15 cm, 20x20 cm, 20x30 cm, 25x25 cm a 30x30 cm. Všetky rozmery zmestia sa na štandardnej poličke a budú dôležitým prvkom doplňujúcim detskú knižnicu. Taktiež počet fotiek vo fotoknihe nie je obmedzený a závisí na ich rozloženie a nápad autora. 

Ako objednať detskú fotoknihu? 

Fotoknihu pre dieťa si rýchlo a jednoducho objednáte online na stránke Empik Foto. Stačí pripraviť fotky vo formáte .jpg, vybrať jeden z ponúknutých šablónov a využiť bezplatný kreator. Editor Vás efektívne a krok za krokom prevedie celým projektom fotoknihy. Každý prvok môžete ľubovoľne upravovať a používať hotové pozadia, obrázky, kompozície a rozloženia fotografií. Keď skončite, stačí len kliknúť “Objednať” a vybrať jeden z ponúknutých spôsobov platby a doručenia.