🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Spomienky zo školskej lavice fotokniha, 20x20 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 19,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: št. (06.06)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Matematika bola vždy najťažšia. Učiteľka výtvarnej výchovy však dokázala vykúzliť s vystrihovaním všetko! Ale najúžasnejšia bola telesná! A ten dejepisár, ktorý brával triedu na super výlety! O všetkých hodinách a náročných písomkách! A ... tiež o chodení poza školu! Vaše dieťa práve skončilo ďalší rok v škole. Začali sa prázdniny, ale asi aj tak mu troška chýba trieda, pravda? Pripravte pre ňu špeciálne prekvapenie a vytvorte album plný školských spomienok! Určite máte veľa fotografií svojho malého. Zhromaždite ich na jedno miesto a usporiadajte v chronologickom poradí. Od 1. septembra až do posledného zvončeka v škole! Tieto spomienky sa musia uchovať navždy! Vytvorili sme túto šablónu inšpirovanú tým, čo si pamätáme z našich školských rokov. Linajkové zošity, náročné diktáty, nakreslené okraje a zelené tabule popísané kriedou! Toto je typická šablóna pre deti, ktorá bola vytvorená pre najmladších žiakov. Usporiadajte fotografie malého jednotkára pomocou školského pozadia a grafiky! Bodky, čiary a škvrny od farby, mriežky, figúrky a farebných šortiek! Bavte sa s kompozíciou a pripravte prekvapenie pre svojho malého šibala! Dodajte skupinové fotografie a nezabudnite na podpisy! Použite fotografie s najlepšími priateľmi Vášho dieťaťa a fotky z triedy s učiteľmi! Vytvorte fotoknihu, ktorá umožní malému žiakovi vrátiť sa k svojim obľúbeným hodinám a určite ho inšpiruje k novým výzvam v ďalšej triede!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x20

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.