Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Moja škôlka fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: ut. (23.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Špeciálne pre odvážne detičky, pre ktoré je každý deň v materskej škole príležitosť zabaviť sa a prijať nové výzvy! A tých ich čaká veľa! Noví priatelia, veľký maškarný bál predškoláka, zábava na záhrade a výlet do neďalekého parku! Je dobré uchovávať také spomienky navždy! Preto sme pripravili túto šablónu! S myšlienkou o malých škôlkaroch, ktorí milujú bezstarostnú zábavu a nemôžu sa dočkať ďalšieho dňa v materskej škole! Vaše batoľa miluje nové výzvy a chytá Ťa za ruku, aby ste ich každé ráno splnili? V takom prípade si vyberte svoje obľúbené obrázky ježka! Tí z maškarných plesov a tie s hviezdičkami, keď malých škôlkarov navštívi skutočný Mikuláš! Tie z výletov do múzea, z návštev divadla ako aj tie každodenné, keď Vaše dieťa stavia veľký hrad z kociek, a učí sa z novej čítanky alebo bezstarostné hranie sa na ihrisku! Určite ich máte vo svojom domácom archíve! Pozbierajte ich a vytvorte každú stránku fotoknihy plnú spomienok pre Vaše maličké! Aby sme mu dodali ešte viac detský charakter, pripravili sme veľa roztomilých klipartov, pomocou ktorých môžete dizajnovať! Kreslené pozadia, ručne maľované šortky, farebné písmená a vtipné obrázky, aby sa Váš album stal Vašou obľúbenou knižkou pre Vaše ratolesti!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.