🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Spoznajte Empik Foto

Empik Foto sú vysoko kvalitné digitálne fotografie a fotodarčeky, ktoré vám dovolia zachytiť obľúbené momenty a zdieľať ich s priateľmi a blízkymi. Naše fotoknížky, hrnčeky, puzdrá na telefóny, tričká, vankúšiky, kalendáre, fotoobrazy a plagáty sa skvele osvedčia ako originálny suvenír, nástenná ozdoba, a tiež personalizovaný darček.

Oživujeme spomienky 

Od významných a nezabudnuteľných udalostí po obyčajné, každodenné chvíle – život ponúka každému z nás veľa výnimočných chvíľ. Veríme, že je každá z nich neopakovateľná, a práve preto vám pomáhame uchovať najkrajšie spomienky, ktoré meníme na fotografie, fotoknížky a suveníry, ktoré si budete môcť užívať po dlhé roky.

Nás príbeh

Začali sme v roku 1996, keď sa ešte fotografie robili na tradičnom fotografickom filme a vyvolávali v predajniach s fotografickými službami, zatiaľ čo snímky sa lepili do albumov. Odvtedy sa veľa zmenilo, a my sme sa preniesli zo stacionárnych salónov na web a stali sme sa najpopulárnejším online obchodom vo svojom odbore v Poľsku. Povzbudení úspechom na rodnom trhu, sme rozšírili činnosť na území Českej republiky a Slovenska, kde sme prítomní od roku 2017. Neustále sa meníme a rozvíjame, ale naďalej sme verní našej prvotnej ambícii, aby sme zachytené spomienky oživovali najkvalitnejšími fotografickými produktmi.

Prísľub najvyššej kvality

V Empik Foto vyvíjame snahu o perfektné vykonanie každého produktu, preto neuznávame kompromisy s kvalitou. Vďaka najmodernejším technológiám, najkvalitnejším materiálom a trochu mágie, vám pomáhame zmeniť vaše obľúbené spomienky na fotografie a fotodarčeky, ktoré vám budú robiť radosť po celý život. Disponujeme vlastným fotografickým laboratóriom, čo nám zaisťuje plnú kontrolu nad výrobným procesom, a vaším fotografiám – profesionálne spracovanie, ktoré si zaslúžia. Výsledok? Prvoradá kvalita prevedenia a fotoprodukty podľa vašich očakávaní.

Okamžité doručenie

Pozrite sa do objektívu a povedzte „sýr“ – toľko času potrebujeme, aby sme pristúpili k realizácii vašej objednávky. V tom nám pomáha náš spoľahlivý dopravný partner, ktorý sa stará o to, aby boli vaše produkty čo najrýchlejšie dodané na vami uvedenú adresu.

Záruka spokojnosti

Náš kvalifikovaný tím fotografických technikov vynakladá všetko úsilie, aby plne vyhovel vašim očakávaniam. Ak napriek tomu nie ste úplne spokojní s efektmi, kontaktujte nás, a my vám vrátime peniaze alebo opätovne vykonáme objednávku.

Bezplatná zásielka od 35,00 €

Hľadáte bezplatné doručenie? Ste na správnom mieste! V Empik Foto nájdete to, čo potrebujete, za najlepšiu cenu a s bezplatným doručením pre všetky objednávky nad 35,00 €. Gratulujeme všetkým lovcom príležitostí!