🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Môje prvé veľke chvile fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: ut. (02.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Je to chlapec! – počuli ste kedysi ako hrdí rodičia! Ten malý drobček rozžiaril Vašu domácnosť, a Vy, totálne zamilovaní do tohto huncúta, ste určite fotili každý jeho krok. Máme pravdu, však? Je to super, lebo to znamená, že sme pre Vás pripravili niečo špeciálne! Zoberte najobľúbenejšie fotografie Vášho drobčeka! Tie z prvých narodenín, ale aj tie z návštevy u starých rodičov. Máte slabosť na zábery z dovolenky pri mori? Nech sa páči! A možno by ste chceli použiť aj jednu z tých zimných prechádzok a prvého dňa v škôlke? Predsa len, aj tie maličké momentky sú pre Vás veľké chvíle! Vyberajte ľubovoľne a vytvorte perfektný album plný spomienok s Vaším dieťatom v hlavnej úlohe! K dispozícii Vám odovzdávame veľké množstvo akýchkoľvek pozadí, štruktúr a motívov, ktoré sa budú perfektne hodiť k Vami zvoleným fotografiám. Tentokrát sme použili šedú, modrú a bielu. Perfektné farby pre malého, zlatého huncúta, že? Vložte zábery do mozaikových, bodkovaných stránok, preplnených čiarkami, líniami a rozprávkovými prvkami! Vyzdobte fotky kreslenými lietadlami a zvieratkami, aby všetko získalo charakter ručne vyzdobeného zápisníka.

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.