🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Kolekcia Umenia malého Vytvarnik fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: ut. (02.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Tvorivý proces vyžaduje svoje obete. Niekedy musíš obetovať čerstvo maľovanú stenu a niekedy svoj obľúbený obrus. Vázu, novú košeľu, alebo kreslo, v ktorom rád vysedávaš po večeroch… Ale takému talentovanému drobčekovi sa nedá neodpustiť, však? Tvoj malý umelec zbožňuje tvorbu a ty zbožňuješ jeho malé diela. Aj keď niekedy utrpí záclona a inokedy si musíš farbu zmyť aj z nosa. Máš zásuvku plnú pohľadníc, kresieb a výstrižkov zmiešaných so snímkami malého huncúta? Je čas dať to všetko do poriadku a uchovať si spomienky navždy! Predsa len si zaslúžia mať odpovedajúcu úpravu. Pripravili sme niečo špeciálne presne na tieto účely. Šablónu, ktorá sa perfektne hodí k tvojim fotkám a umeleckým dielam tvojho drobčeka. Práve oni boli pre nás inšpiráciou, keď sme vytvárali tento vzor. K dispozícii máš množstvo detských pozadí a textúr... Bodky, čiary, fľaky, farebné mozaiky a výstrižky. Použili sme ceruzky a farbičky, aby sme pre teba vymaľovali každú stranu. Usporiadaj ich ľubovoľne, vyber najlepšie snímky, naskenuj práce svojho potešenia a vytvor výnimočnú fotoknihu. Prvý album malého umelca! Vyber správne rámčeky, pridaj svoje popisy a využi jeden z ponúkaných klipartov. Vráť sa na chvíľu do škôlky a pozri sa, koľko radosti môže maľovanie priniesť! Nech sa páči!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.