🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Dovolenka v Spojených štátoch fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 17,43 € 24,90 €
Ušetríš: 7,47 € (30%)
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
17,43 €
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: št. (06.06)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

To bola cesta, čo? Výprava cez oceán, na druhý koniec sveta, kde sa pred vami otvorili… Spojene štáty, len ich dobyť! Myslíme si, že sa tam ešte vrátite, a v spomienkach sa tam vraciate už teraz. Možno by bolo dobré usporiadať ich všetky a vytvoriť denník z veľkej cesty po Amerike? Kde ste cestu začali? V slnečnej Kalifornii? V Las Vegas, ktoré svieti miliónmi svetiel? V divokom Texase, alebo v New Yorku, najznámejšom meste celých Štátov? Je jedno, kde začínate a končíte svoju cestu, dobré je uchovať si spomienky navždy. Pozbierajte svoje najlepšie zábery z dovolenky v Spojených štátoch a spoločne vytvoríme denník hodný naozajstných cestovateľov! Nemôžeme sa dočkať spoločnej cesty, a práve preto… by sme mali začať! Spojili sme v tejto šablóne všetko to, čo môže pripomínať Ameriku. Dávame vám k dispozícii množstvo bielo-červeno-modrých pozadí, ale charakter vášho albumu je na vás. Čo sa vám zapáčilo? Raňajky s výhľadom na Manhattan? Ryžovanie zlata v Arizone? Alebo zaprášená Route 66? Na vašich fotkách sa určite nájdu úchvatné výhľady! Uložte všetky svoje zábery chronologicky a označte na špeciálnych mapách miesta, kde ste sa odfotili. Pridajte im ešte viac cestovateľského rozmeru, využite všetky kliparty, ktoré sme pre vás pripravili! Do vašich rúk odovzdávame niekoľko typických amerických motívov, okrem iného aj špeciálne písmo, ktoré bude čerešničkou na torte... nie, prepáčte, čerešničkou na mafine! No tak teda, milí cestovatelia, začíname!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.