🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X
Školní nabídka

 

Školské roky si pamätáme po celý život. Prvé priateľstvo, láska, sklamanie a objavovanie jedinečnosti sveta okolo vás. Preto stojí za to si každý školský rok pripomenúť - tým príbehy tohto obdobia života zostanú v pamäti na dlhú dobu, a to s podrobnosťami. Chcete si pripraviť jedinečné suveníry - je to ak od budúceho školského roku alebo z jednej akcie organizovanú pre celú triedu? Máme pre vás jednoduché a originálne riešenie: jedná sa o fotodarčeky!

Špeciálna ponuka ku koncu školského roka

platí do 15. júla 2024

Fotokniha 20x20 

lesklý obal, kriedový papier, 28 stránok

 

OD 5 KS

10,9  19,90 €   kód: SZfk524

OD 10 KS

9,90 19,90 €   kód: SZfk1024

OD 20 KS

8,90  19,90 €   kód: SZfk2024

 

  POZRITE SA NA ŠABLONY  

 

                           

Fotokniha 20x30 

lesklý obal, kriedový papier, 28 stránok

 

OD 5 KS

13,9 24,90 €   kód: SZFK524

OD 10 KS

12,9 24,90 €   kód: SZFK1024

OD 20 KS

11,90 24,90 €   kód: SZFK2024

 

  POZRITE SA NA ŠABLONY  

 

                           

Ďalšie Fotoknihy

Zľava platí na všetky knihy na kriedovom papieri

 

OD 5 KS

-40%   kód: SZFK4024

OD 10 KS

-45%   kód: SZFK4524

OD 20 KS

-50%   kód: SZFK5024

 

  POZRITE SI DOSTUPNÉ KNIHY  

 

                                   

Materská škola, prvá stanica na výukovej ceste, je miestom, kde sa nadväzujú prvé vzťahy. Dobre viete, že spomienky z tohto obdobia sa s pribúdajúcimi rokmi stierajú v pamäti. Preto nemôžete dovoliť svojmu dieťaťu, aby nemalo spomienku na tieto krásne okamihy. Vytvorte pre neho Fotoknihu alebo Plakát Školské Tablo zo spomienkami zo škôlky, kde zachytíte tváre kamarátov vášho dieťaťa v predškolských dobrodružstvách. Pozrite sa tiež na to, aké ďalšie fotodarčeky môžete darovať svojmu dieťaťu.

Školská kronika na koniec školy je naozajstným zážitkom pre všetkých školákov. Vďaka možnosti pridania textu do fotoknihy môže Vaša školská kronika obsahovať tiež vtipné titulky pod každou fotografiou alebo vtipné žarty učiteľov. Vďaka tomu je taká školská fotokniha roky naozajstným suvenírom. Okrem toho budú ako darček na konci školy pre študentov skvelé personalizované školské zošity, hrnčeky a mnoho ďalších.

Koniec strednej školy a maturitné skúšky sú skutočnou revolúciou v živote každého človeka. Pred odchodom na vysokú školu a stretnutím nových ľudí, pred začiatkom skutočne dospelého života, stojí za to, aby ste zhromaždili svoje spomienky na strednú školu. A týchto spomienok je veľa - maturitné diplomy, maturitné skúšky, osemnáste narodeniny - bude iste ťažké zhromaždiť všetko do jednej stredoškolskej fotoknihy. U nás sa však nemusíte obmedzovať. Pozrite sa, aké šablóny sme pre Vás pripravili a pozrite si aj naše ďalšie produkty.

A čo dať učiteľovi alebo vychovávateľovi, osobe, ktorá za tie roky vynaložila na Vaše vzdelávanie najväčšie úsilie? Fotokniha bude tiež skvelým darčekom pre učiteľov - všetky fotografie študentov na jednom mieste s vtipnými titulkami iste prinesú učiteľovi úsmev a pozitívne emócie. Skvelou možnosťou darčeka pre učiteľov bude tiež hrnček s jeho obľúbenými citátmi alebo pohľadnica s vašou spoločnou fotografiou.

 

Vyber, na čo sa chceš opýtať
Správcom vašich osobných údajov je spoločnosť Empik Foto Sp. z o.o. so sídlom vo Varšave. Vaše osobné údaje budú spracované s cieľom vybaviť váš dopyt v rámci kontaktného formulára, ako aj na štatistické a analytické účely správcu. Ďalšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v našej politike ochrany osobných údajov.