🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Zbierka spomienok fotokniha, 20x20 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 19,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: st. (05.06)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Vytvorili sme esenciu modernosti a minimalizmu. Postavili sme vedľa seba zvislé a vodorovné krivky, bodky a čiary, siluety a tvary, všetko kvôli dokonalému spojeniu, ktoré teraz môžeme odovzdať tebe. Odovzdávame ti šablónu, ktorej moderný štýl vznikol na základe pevne kreslenej čiary. Rozhodli sme sa pre absolútnu klasiku a znovu sme vybrali spojenie čiernej a bielej. Zároveň sme si pohrali s tým spojením neštandardne. Biele bodky v čiernych tvaroch na čierno-bielom pozadí... alebo na bielo-bielom pozadí, na čierno-čiernej textúre? Čierno-biela eufória! Taká šablóna sa hodí na každý návrh! Chceš vytvoriť svoju svadobnú spomienku, alebo fotoknihu so snímkami svojho malého potešenia? Alebo máš jednoducho chuť usporiadať svoj domáci archív, ktorý praská vo švíkoch od nových snímok? Máš voľnú ruku! Vyber si snímky, ulož ich na bielom a čiernom pozadí, využi rôzne textúry a tvary, pohraj sa s formou a kombinuj ako chceš! Vyber rámčeky, pridaj vlastné popisy, pokojne sa rozhodni, aké spojenia obrysov a úžasných tvarov chceš využiť! Nechaj sa unášať svojou fantáziou!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x20

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.