Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Spomienky z celého roku fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 17,43 € 24,90 €
Ušetríš: 7,47 € (30%)
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
16,18 €
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: po. (29.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Hľadáš najlepšie riešenie pre svoje snímky? Však ich máš vo svojom archíve množstvo! Prišiel čas ich usporiadať! Navrhli sme pre teba šablónu, vďaka ktorej veľmi jednoducho vytvoríš rodinnú kroniku. Nemôžeš sa rozhodnúť, ktoré snímky sú pre teba najmilšie? Tie z dovolenky pri mori, alebo radšej všetky zábery z nedeľných prechádzok? A čo teda so zábermi zo šialenej zimnej lyžovačky, z narodenín tvojho dieťaťa a z výletu k starým rodičom? Žiadne strachy! Snažili sme sa, aby táto šablóna bola celkom univerzálna, vďaka čomu môžeš použiť akékoľvek snímky, ktoré v tebe budia najsilnejšie pocity. Vyber svoje obľúbené a potom… sa nechaj unášať svojou fantáziou Pripravili sme pre teba množstvo klipartov a pozadí, ktoré ti pomôžu uchovať najvzácnejšie spomienky. Jarné výlety za mesto, dovolenková pohoda na pláži, dlhé, jesenné prechádzky a okrem toho zimné prázdniny... žiadny problém. Náš návrh sme rozdelili podľa ročných období. Jar je spojením zelenej, tyrkysovej a energických odtieňov červenej. Pripomínajú rozkvitnutú lúku. Keď sme vymýšľali leto, inšpirovali sme sa morom. Vyberaj ľubovoľné plážové kliparty a usporiadaj svoje obľúbené snímky z dovolenky na pozadiach vo všetkých odtieňoch modrej! Jesenné zábery úspešne vyzdobíš prvkami, ktoré sú pre toto obdobie typické. Využili sme všetko, čo nám prišlo na um, keď sme si povedali: november. Farebné lístie v pastelových farbách, žalude a gaštany s krásnou textúrou a teplými farbami! Zimné aranžmány pridajú tvojim fotkám mrazivý charakter. Zábery z jazdy na saniach sa výborne hodia k našim snehovým motívom.

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.