Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Spoločné chvíle fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 17,43 € 24,90 €
Ušetríš: 7,47 € (30%)
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
16,18 €
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: po. (29.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Šablónu venujeme všetkým, ktorí majú radi rodinné stretnutia. tie dlhé aj tie krátke, spontánne aj plánované, tie pri veľkých príležitostiach aj tie bez dôvodu. Bez ohľadu na to, či sa stretávaš s celou rodinou, alebo len v menšej skupine, určite máš rád tie bezstarostné chvíle, ktoré spolu trávite! A určite máte aj množstvo snímok, ktoré ti dovolia vrátiť sa v spomienkach naspäť k tým najpríjemnejším chvíľam stráveným spolu. Narodeniny sestry? Jubileum starých rodičov? Svadba bratranca? Narodeniny tvojho malého potešenia? Rozhodli sme sa pomôcť a spolu s tebou dať do poriadku všetky tvoje snímky. Využi našu šablónu a navrhni fotoknihu, ktorá zahrnie všetky spomienky, ktoré chceš. Nie bezdôvodne sme sa rozhodli pre mierne a pastelové farby pozadia. Vďaka teplým farbám sa náš vzor stal neuveriteľne univerzálnym a ty v ňom môžeš použiť v podstate každý typ snímky. Statické zábery a pokojné portréty spolu s dynamickými zábermi plnými bezstarostnej zábavy? Samozrejme! Vyber tie obľúbené a usporiadaj ich tak, ako chceš. Využi naše jemné ornamenty a zdobené rámčeky, pridaj popisy a komentáre a môžeš si užívať výnimočný album, kedykoľvek budeš mať chuť! Chceš ho darovať všetkým svojim najbližším? Veď práve oni s tebou strávili všetky tieto krásne chvíle. Určite by boli nadšení z takého neotrepaného darčeku!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.