🎓Najlepšie školské suveníry až do -50%
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Sľubujem ti fotokniha, 30x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 29,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 2 stránky:0,50 €
Dodanie: st. (26.06)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Túto šablónu sme vytvorili pre tých, ktorí si vážia eleganciu, klasiku a jednoduchosť. Venujeme ju všetkým, ktorí hľadajú ideálne riešenie ako spracovať svoje svadobné snímky. Vaša svadba bola magická noc... každý z vás si určite pamätá všetko, aj ten najmenší detail z chvíle, keď ste si povedali „áno”. A potom ten výbuch emócií... slzy dojatia rodičov, prvý tanec a zábava až do rána! A samozrejme svadobné fotenie vonku. Mala si naozaj krásne svadobné šaty, biela ti fakt sekne. Aj ty si vyzeral veľmi dobre v kvalitnom obleku! Tak teda… prišiel čas dať tieto spomienky dokopy. Vyberte si najlepšie zábery, ku ktorým sa naozaj často vraciate. Snažili sme sa, aby šablóna bola univerzálna, preto môžete uložiť snímky z kostola v akom chcete poradí, tak isto snímky zo zábavy a fotenia. Dávame vám k dispozícii množstvo pozadí a ornamentov, ktorými môžete vyzdobiť svoje stránky. Zvolili sme bielu a tmavomodrú. Spojili sme čistotu a klasiku, aby všetky zábery, pre ktoré ste sa rozhodli, mohli vyzerať naozaj elegantne. Vyzdobte každú snímku jemným rastlinným motívom, ktorý pripomína ručne tkanú výzdobu. Poskladajte postupne každú stranu, pridajte svoje popisy a komentáre a vďaka tomu budete mať pamiatku na celý život. Vyberte odpovedajúce motívy a užívajte si album, ktorý vám budú všetci závidieť.

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 30x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.