Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Retro fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: st. (24.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Rád sa vraciaš k pamätným, najkrajším spomienkam svojho života? Prezeráš snímky a vraciaš sa späť tam, kde len chceš. Pamätáš si sviatky u starkej, kedy pri stole sedela celá rodina? A prvú dovolenku so svojou polovičkou? A ten víkend pri jazere, na ktorom dedo učil všetkých loviť ryby! Určite máš množstvo snímok, ktoré sú pamiatkou na tieto najbezstarostnejšie chvíle. Prišiel čas ich všetky usporiadať! Pripravili sme túto šablónu, aby si našiel spôsob, ako usporiadať svoje spomienky. Rozhodli sme sa pre klasiku s trochou romantiku – nesmrteľný retro štýl a niekoľko moderných prvkov. Využi jemné pozadia v bielej a béžovej farbe, skomponuj každú stranu zvlášť a použi dekoračné rámčeky v rôznych tvaroch, pridaj vlastné popisy a zaznamenaj svoje spomienky navždy! Pri každej kompozícii využi kliparty, ktoré sme pre teba pripravili – jemné kvety, kytice ruží, vzory v retro štýle. Vytvor fotoknihu, ktorá bude plná nostalgie, ktorá ťa prenesie do minulosti vždy, keď budeš chcieť. Začíname! Možno chceš vytvoriť niečo, čo ešte nikto iný nemá. Nie je nič jednoduchšie! Najprv vyber svoje obľúbené snímky. Tie najdôležitejšie, ktoré pokryjú celú stránku, aj série, ktoré ľubovoľne rozmiestniš vo voľnom priestore. Nechaj sa unášať svojou fantáziou. Ak nevyužiješ navrhovanú šablónu, kombinuj bez obmedzenia pozadia, kliparty, rozloženia a komentáre k snímkam. Pohraj si s formou a vytvor výnimočnú fotoknihu, ktorá bude pamiatkou na celý život.

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.