Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Naše horské túry fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: st. (24.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Zbožňuješ ten pocit, keď si po dlhej túre konečne na vrchole a pred tebou sa rozlieha úchvatný výhľad? Chodíš na túry radšej pešo, alebo máš rád horolezectvo? Lyžuješ, alebo máš radšej letné výlety? Tak alebo tak, spája nás to isté, láska k horám. My ich tiež máme radi a práve preto sme pripravili niečo naozaj výnimočné. Určite máš množstvo spomienok, ktoré si prinášaš z každého výletu. A najkrajšie momenty vždy uchovávaš na snímkach. Prišiel čas ich usporiadať! Vyber svoje obľúbené a využi šablónu pre naozajstných fanúšikov. Pre tých, ktorí si nevedia predstaviť život bez dobývania ďalších vrcholov! Snažili sme sa o to v každom detaile. Spojili sme svetlomodrú, ktorá je ako bezoblačná obloha, a niekoľko odtieňov béžovej, aby mal náš návrh typické horské farby, ktoré pridajú tvojim fotkám výnimočný charakter. Už vieš, ktoré snímky využiješ? Môžeš ich teraz ľubovoľne komponovať a využiť pripravené kliparty, na ktoré nás inšpirovali cesty po horách! Vyber si jemné textúry a rámčeky, ktoré pripomínajú horské hrebene, aranžuj svoje stránky využitím kompasov, máp a smerovníkov, pridávaj komentáre a popisy k svojim fotkám. Vytvor originálny, veľmi cestovateľský album, ktorý ti určite všetci budú závidieť a do ktorého pridáš všetky svoje horské spomienky!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.