Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Magicka Azia fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: st. (24.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Krajina samurajov, kde stále kvitne višňa. Farebné čínske draky. Vietnam uprostred terasových polí. Chuť čaju na Srí Lanke, vzdialená Kambodža, rajské Filipíny. A možno krajina, ktorá sa tiahne od Gangy až po Himaláje, alebo Thajsko plné farieb a tajomstva? Presne taká je Ázia, a posledná dovolenka bola naozaj neuveriteľná! Ázia ťa už dlho lákala, až sa ti konečne podarilo zbaliť batoh a vyraziť na veľkú cestu! Fascinujúci kontinent, však? Neznáma kultúra, bohatstvo tradícií, lákavé farby a chute… Až by sa ti chcelo ísť naspäť! Na čo čakáš? Vyrážame! Určite máš veľa snímok zo svojej cesty. Je na čase ich všetky usporiadať! Vytvor výnimočný album naplnený tvojimi spomienkami z dovolenky! Vyber obľúbenú fotku z cesty a použi našu šablónu, ktorú sme pripravili špeciálne pre teba. Také spomienky potrebujú poriadnu formu! Inšpirovali sme sa chuťami a farbami Ázie a navrhli sme vzor, ktorý sa perfektne hodí k tvojim fotkám z tohto výletu. Farebné pozadie s typickými ázijskými motívmi, draky, lampáše, čínske znaky a množstvo ostatných dekoračných prvkov, ktoré môžeš využiť, ak chceš. Pridaj aj mapy a kompas, aby bola tvoja fotokniha ešte viac cestovateľská! Pridaj komentáre, použi rámčeky a vráť sa do Ázie, kedykoľvek budeš chcieť!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.