Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Budem mamička fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 17,43 € 24,90 €
Ušetríš: 7,47 € (30%)
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
16,18 €
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: po. (29.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Pripravili sme túto šablónu s myšlienkou na mamy, tie čerstvé aj tie, ktoré majú o niečo dlhšiu skúsenosť! Tie, pre ktoré bolo deväť mesiacov tehotenstva naozaj výnimočným časom, a tie, ktoré si chcú zachovať spomienky na väčšie bruško navždy! Bolo to zázračné obdobie? Počas deviatich mesiacov si nosila výnimočný poklad, ktorý teraz leží v kolíske blízko teba. Predstavovala si si, aké to bude, plánovala si a usmievala sa nad svojimi myšlienkami. Už si sa nemohla dočkať, kedy tvoje malé potešenie príde na svet a pridá sa k vašej rodine. Teraz ste dvaja šťastní rodičia, ktorým rytmus každého dňa udáva úsmev vášho batoľaťa. Tie spomienky budú možno tie najcennejšie vo vašom živote. Bolo by dobré ich zachovať navždy, samozrejme v odpovedajúcej forme! Pripravili sme pre teba niečo špeciálne. Šablónu prispôsobenú tvojmu brušku, ktorá sa ohromne hodí na vytvorenie albumu plného vašej radosti, s vaším malým potešením v hlavnej úlohe! Snažili sme sa, aby bol návrh čo najviac v súlade s tvojimi spomienkami. Zvolili sme svetlé, pastelové farby v žltých, béžových, ružových a zelených odtieňoch. Je to výnimočný, pokojný a jemný vzor, ktorý dodá tvojim fotkám atmosféru pohody. Nezabudli sme ani na kúsok nostalgie, sladké kliparty a roztomilé ozdoby – malé nôžky, motýle, balóny a stužky, ktoré môžeš ľubovoľne využívať, ak chceš vytvoriť výnimočný fotopríbeh o magických deviatich mesiacoch a splnení snov! Začíname!

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.