Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Album plný nadšenia fotokniha, 30x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 20,03 € 29,90 €
Ušetríš: 9,87 € (33%)
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
20,03 €
Cena za každé ďalšie 2 stránky:0,50 €
Dodanie: st. (24.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Album plný nadšenia je šablóna, ktorá je absolútne čerstvá, veľmi moderná a pripravená presne pre teba, ak rád fotíš každú chvíľu svojho života. Rád uchovávaš svoje spomienky na fotkách? Fotíš fotoaparátom alebo smartfónom? Všetky tvoje zábery sú plné energie a nadšenia, ktoré každý deň prežívaš spolu s kamarátmi? Vaše spoločné výlety v prírode? Dovolenky? Šialené žúry, alebo aj obyčajné stretnutia, ktoré získavajú nový rozmer, keď je ľudí viac? Použi túto šablónu a vytvor fotoknihu, akú si tvoje spomienky zaslúžia. Tentoraz sme sa rozhodli pre niečo, čo bude veľmi dobre ladiť so snímkami aktívnych, módnych, moderných a mladých ľudí, pre ktorých je každá chvíľa nekompromisne výnimočná. Šablóna Album plný nadšenia svojím štýlom pripomína známe sociálne siete Facebook a Instagram, ktoré ponúkajú možnosť podeliť sa so svojimi zážitkami. Navrhni album, vďaka ktorému sa môžeš deliť so vzácnymi spomienkami a vďaka ktorému sa k nim vždy môžeš vrátiť spolu s najlepšími kamarátmi. Minimalistické a jednoduché pozadia založené na pastelovej modrej, jemnej ružovej, niekoľkých odtieňoch šedej a čiernej a bielej ti dovolia vytvoriť univerzálnu fotoknihu. Namiešaj si obľúbenú knihu plnú svojich obľúbených snímok. Rad používaš filtre, meníš farebnosť snímok a využívaš štvorcový formát namiesto typického obdĺžnika? V tom prípade je Album plný nadšenia práve pre teba.

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá lesklá
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 30x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.