🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Rámček na viac fotiek

0 produktov
Zobraziť produkty formátu: Triediť:

Multiramčeky na fotografie - obklopte sa spomienkami!

Jedna fotografia na stene? To rozhodne nestačí - najmä preto, že je ťažké vybrať jedinečnu. Ale to nemusíš. Naše multirámčeky prichádzajú na pomoc. Jedná sa o viac ako jednoduché rámčeky na fotografie, pretože do nich môžete umiestniť niekoľko fotografií súčasne. Ak teda máte väčšiu stenu na aranžovanie a chcete sa obklopiť krásnymi spomienkami, bude to perfektné. Na Empik Foto nájdete praktické rámčeky na mnoho fotografií v mnohých verziách. Môžete si ľahko vybrať ten, ktorý bude zodpovedať plánovanej výzdobe. Pozrite ich už teraz!

Rámčeky pre mnoho fotografií - pohodlné riešenie pre každého

Rámčeky pre mnoho fotografií z kolekcie Empik Foto sú veľmi rôznorodé. Vy rozhodnete:

  • koľko fotografií vložíte do rámčeka- máme modely, ktoré pojmú až 8 fotografií súčasne!
  • akú veľkosť fotografií vložíte do multirámčeku na steny - štandardne 10x15 alebo instagramové 10x10? Nezabudnite si prečítať popisy!
  • v akom štýle bude vaš multirámček- biely a jemný, alebo možno čierny a výrazneny?
  • aký bude dizajn - niekoľko oddelených, asymetricky usporiadaných rámčekov, spojených navzájom alebo jedným, veľkým, s paspartou?

Jedna vec je istá: všetky rámčeky pre viac fotografií, ktoré ponúkame, spájajú módny dizajn s vysokou kvalitou. Sú vyrobené hlavne z prírodného dreva, ktoré zaručuje, že budú dlho vyzerať skvele. Budú sa hodiť do škandinávskeho aj moderného štýlu, ale aj do retro a vintage.

Akú koláž na stenu sa oplatí vytvoriť?

Multirámčeky pre fotografie Vám umožňujú vytvárať zaujímavé aranžmány stien - tematické kompozície, ktoré sa perfektne hodia do interiéru a zároveň vyvolávajú krásne spomienky. Zaujíma Vás, ako spojiť fotografie dohromady pomocou viacerých fotorámčekov ? Môžete vytvoriť napríklad:

  • fotokoláž z dovolenky - vyberte tie najenergickejšie fotografie, na ktorých si užívate čas so svojimi blízkymi. Takáto tematická kombinácia bude dokonalým "protiliekom" na zimný chlad alebo jesenné daždivé počasie
  • mozaika z rodinných fotografií - napríklad vložte jednu fotografiu každého člena rodiny do multirámčeku, a do stredu vložte skupinový portrét
  • kompilácie najvtipnejších fotografií z rodinných udalostí,
  • koláž romantických fotografií milencov ... takých nápadov môže byť nekonečne veľa.

Samozrejme, môžete tiež prejsť na „umeleckú“ stránku a zarámovať svoje fotografie čiernobielo alebo v sépiovej tóne. Všetko závisí od toho, aké aranžmány chcete vytvoriť. Bude to určite vyzerať skvele! Nezabudnite: Fotokoláž môžete vytvárať aj pomocou jednotlivých rámčekov- napríklad drevených alebo hliníkových. Je to dobré riešenie, ak chcete dosiahnuť efekt „umeleckej poruchy“ alebo jednoducho umiestniť na stenu niekoľko rôznych fotografií. Ak máte chuť vytvoriť takú veľkú kompozíciu, žiadny problém! Prezrite si ďalšie rámčeky dostupné v sortimente Empik Foto a vytvorte si vlastné aranžmány- presne tak, ako chcete.