🎁 Vytvorte unikátny darček online a urobte radosť niekomu blízkemu
X

Personalizované rozprávky

Možnosť pridávania fotografií a vytvorenia pre svoje dieťa personalizovanej rozprávky

Fascinujúci príbeh s mimoriadnou vzdelávaciou hodnotou

Krásny grafický dizajn

Poštovné zdarma od 30 €

Ukázat všechny pohádky

Už 26 rokov najvyššia kvalita

Už 26 rokov dbáme o tvoju spokojnosť, tlačíme milióny fotiek a poskytujeme tisícky fotografických služieb. Práve pre teba stále rozvíjame našu ponuku. Umožňujeme vyvolanie snímok v ľubovoľnom formáte, prípravu fotoknihy a tiež vyhotovenie takmer neobmedzeného množstva fotodarčekov: hrnčekov, tričiek, vankúšikov, maskotov, skladačiek alebo obalov na telefón s potlačou z tvojej snímky.

Fotky

Objednanie fotiek na Empik Foto, to je záruka kvality, spokojnosti a dochvíľnosti. Ponúkame najrôznejšie veľkosti a druhy fotografického papiera, z ktorých môžeš ľubovoľne vyberať a skladať svoju zákazku. Naše materiály zaručujú dlhovekosť tvojich fotiek bez straty kvality. Nechaj si vyvolať snímky na empikfoto.sk a podaruj si nadčasovú pamiatku, ktorá na dlhé roky uchová tvoje najcennejšie spomienky. Každú fotku pripravujeme s náležitou starostlivosťou, pretože tvoje fotografie sú tie najcennejšie chvíle, ku ktorým ti pomáhame sa vracať.

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len fotografický album. Už teraz si môžeš vytvárať knihu na mieru so svojimi najcennejšími fotkami. Vďaka intuitívnemu softvéru si môžeš navrhnúť každú stranu svojej knihy, od ľubovoľného rozloženia snímok až po výber pozadia alebo dodatočných grafických prvkov. Zachovaj svoje snímky z ciest, svadby, dovolenky, narodenín alebo ľubovolnej príležitosti, ktorá pre teba bola dôležitá. Fotokniha je ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho, koho chceš obdarovať niečím špeciálnym. Fotoknihy môžeš objednávať na našich stránkach po použití online editora.

Celá škála možností

V našej ponuke nájdeš aj bohatú škálu fotodarčekov – hrnčekov, tričiek, vankúšikov, skladačiek alebo obalov na telefón – na ktoré môžeš umiestniť svoju ľubovoľnú snímku. Priprav neobvyklý a veľmi individuálny darček pre blízku osobu, ktorú chceš prekvapiť a obdarovať niečím naozaj výnimočným. Každý fotodarček môžeš pripraviť podľa vlastných predstáv s využitím hotovej šablóny, rámčeka, pozadia a prídavných grafických prvkov.

Zobacz więcej

grafika
Doručenie zdarma

Objednajte si minimálne za 30 €
a užite si doručenie zadarmo!

grafika
Vyššie 8 tisíc výdajných miest

Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť
na rôznych odberných miestach po celom Slovensku!

grafika
26 rokov Empik Foto!

Roky skúseností zaručujú vysokú kvalitu našich služieb

grafika
Najznámejšie na Slovensku! 

Až 99,87% zákazníkov odporúča naše služby! Ďakujeme za dôveru!