Fotokniha Z rodinného albumu, 20x30 cm - empikfoto.sk
 
 

Fotokniha Z rodinného albumu, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]:
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 19,90 €
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,50 €
Čas výroby: 3 pracovných dní
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

*Lehota dodania objednávok = čas výroby + dodacia lehota

Miluješ rodinné stretnutia? Keď sa všetci stretávajú pri jednom stole a zas je možné spomínať na spolu strávené chvíle... Pamätáš si svoje detstvo, keď si bol ešte dieťa a chodili ste spolu so súrodencami k starým rodičom? A máš rád, keď starká rozpráva o tom, aké to bolo, keď bola malá? Všetky tieto spomienky stoja za to, aby si si ich uchoval na dlhšie! Je to ťažká úloha, ale ničoho sa neboj, lebo my ti s tým pomôžeme! Vytvorili sme absolútne unikátnu šablónu, ktorá je perfektná na vytvorenie rodinnej kroniky! Vezmi všetky svoje obľúbené zábery, tie s najmenšími, ktoré sú plné detskej energie a bezstarostnej radosti, ale aj tie so seniormi v hlavnej úlohe! Chceš použiť viac snímok? Môžeš použiť domáci archív starých rodičov alebo iné staré snímky. Vytvor naozaj výnimočnú kroniku! Skutočný album generácie, ktorý spojí na jednom mieste spomienky celej rodiny! Začíname! Chceli sme, aby bola šablóna 100 % univerzálna. Spojili sme elegantnú klasiku s modernosťou. Máš k dispozícii množstvo pozadí a motívov, ktoré môžeš využiť! Vytvor každú stránku použitím jemných ornamentov a ozdobnej textúry. Daj rodinnému fotopríbehu vkusný charakter a uchovaj spomienky navždy! Vyber správne rámčeky, nezabudni na svoje komentáre, a vďaka tomu všetkému budeš mať radosť zo svojho albumu, v ktorom môžeš kedykoľvek listovať. Nebolo by dobré ho darovať rodičom alebo starým rodičom? Daruj im kúsok nostalgie vďaka ručne vytvorenej fotoknihe! Určite sa im bude páčiť! Možno chceš vytvoriť niečo, čo ešte nikto iný nemá. Nie je nič jednoduchšie! Najprv vyber svoje obľúbené snímky. Tie najdôležitejšie, ktoré pokryjú celú stránku, aj série, ktoré ľubovoľne rozmiestniš vo voľnom priestore. Nechaj sa unášať svojou fantáziou. Ak nevyužiješ navrhovanú šablónu, kombinuj bez obmedzenia pozadia, kliparty, rozloženia a komentáre k snímkam. Pohraj si s formou a vytvor výnimočnú fotoknihu, ktorá bude pamiatkou na celý život.

Rozmer: 20x30
Druh papiera: kriedový
Druh obálky: tvrdá lesklá
Minimálny počet stránok: 28
Maximálny počet stránok: 160
Hmotnosť: 200
Počiatočný počet stránok: 28

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.

 

Názory

Stredné hodnotenie 0
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička