Objednajte fotky a k tomu krásny fotoalbum. Pozrite si naše nové modely!
X

Objednajte si fotoknihy
v aplikácii Empik Foto

so zľavou -20%

Použite kód: APP20

Stiahnite aplikáciu

Výlet do mesta fotokniha, 20x30 cm

Napísať recenziu
Ideálne stránky Ideálne
stránky
Ukážkové pozadia Ukážkové
pozadia
Ukážkové kliparty Ukážkové
kliparty
Formát [cm]
Papier/obálka:
?
Klikni na otáznik a zistíš viac
Cena (za 28 strana.): 24,90 €
Najnižšia cena z 30 dní: ?
Najnižšia cena produktu za posledných 30 dní pred uplatnením zľavy
Cena za každé ďalšie 4 stránky:1,00 €
Dodanie: st. (24.07)
VYTVORIŤ FOTOKNIHU
?
Klikni, ak chceš vytvoriť produkt

Hej, mestskí dobrodruhovia! Cestovatelia vo veľkých mestách, dobyvatelia hlavných miest a bádatelia metropol! Máme pre vás niečo špeciálne. Výnimočnú mapu, ktorá vás zoberie na výnimočné miesta. Bude to veľká cesta, cesta k vašej výnimočnej dovolenke! Začíname!

Máš rád veľkomestský hluk plný života ulice? Dovolenka pre teba znamená precízne vymyslený plán. Spoznávať, spoznávať a ešte raz spoznávať! Žiadny kút najväčších metropol nemá pred tebou žiadne tajomstvá. Máš rád rytmus veľkých aglomerácií… fotíš každú ulicu. Fotky robíš doslova na každom kroku? Super, lebo máme pre teba niečo špeciálne! Asi prišiel čas usporiadať všetky tieto veľkomestské spomienky. Pozbieraj všetky svoje obľúbené snímky a vytvor výnimočný a originálny denník cestovateľa! Pripravili sme šablónu, ku ktorej nás inšpirovali veľké európske hlavné mestá. Pridaj svojim fotkám výnimočný charakter a vytvor fotoknihu plnú svojich spomienok! K dispozícii ti dávame farebné mapy, ktoré sa perfektne hodia k tvojim záberom. Je to málo? Nič sa neboj, ľubovoľne môžeš používať naše mestské kliparty, ktoré sme pre teba navrhli, londýnsky Big Ben, parížsku Eiffelovku, Sochu slobody na obzore a veľa iných. Navrhni osobitne každú stránku s použitím rámčeka a popisov, alebo pridaj svoje vlastné komentáre. Vytvor výnimočný album, ktorý ťa prenesie na ľubovoľné miesto na svete, vždy, keď sa ti bude chcieť. Možno ťa bude inšpirovať k návšteve ďalších miest?

Počiatočný počet stránok: 28
Hmotnosť: 200
Maximálny počet stránok: 160
Minimálny počet stránok: 28
Druh obálky: tvrdá matná
Druh papiera: kriedový
Rozmer: 20x30

Druhy papiera

Kriedový papier

 

 • skutočná kniha z tvojich snímok,

 

 • elastický papier

 

 • mäkký, tradičné spojenie strán

 

 • gramáž 200 g/m²

Fotografický papier

 

 • tvrdý papier, tuhé karty

 

 • susedné strany sú tlačené na jednej karte

 

 • strany sú rozkladané ideálne naplocho

 

 • gramáž 800 g/m²
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len album. Je to úplne nový rozmer prezentácie fotiek v papierovej verzii, ktorá umožňuje zachovať tie najcennejšie spomienky v najlepšom stave. Bez ohľadu na to, či sa ti narodilo dieťa, skončila sa cesta tvojich snov alebo hľadáš najzaujímavejšiu formu svojho svadobného albumu, empikfoto pripravil práve pre teba neopakovateľné riešenie.

Fotokniha je fantastická pamiatka, ktorá môže byť aj tvojím prvým fotografickým návrhom úplne na mieru.

Vyberať môžeš zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, množstva pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia tvoju históriu a dajú jej neopakovateľnú atmosféru, presne takú, aká vládla počas fotenia. Zvoľ si pre knihu vlastný nadpis, vyber si obal a ulož svoje snímky v ľubovoľnom poradí, aby si raz a navždy zadržal svoje najdôležitejšie chvíle. Fotokniha je tiež ideálnym darčekom pre niekoho blízkeho. Vlož do svojich snímok ešte viac zo seba a podeľ sa o pekné spomienky s najbližšími. Možnosti fotoknihy sú nekonečné, jediným obmedzením sú hranice tvojej predstavivosti.